Автомобілі

У нас в Школі є декілька автомобілів, які ми раді надати Вам для проведення занять з контраварійного керування, отже, починаємо знайомство з нашою технікою:

Volkswagen Golf MK3 GTS Coupe

Купе Volkswagen Golf III (Фольксваген Гольф 3) 1996 року

Машина – одна з найкращих в своєму класі, пристосована для навчання контраварійному керуванню. Оптимальна підвіска, спеціально підготовлена під навчання, просторий салон, та легка керованість допоможуть легше засвоїти складні вправи та покращити свої навички водіння, які не дадуть Вам потрапити у пригоду на дорозі

Volkswagen Golf MK3 GTI Hatchback


Хэтчбек Volkswagen Golf III (Фольксваген Гольф 3) 1999 року

Ще один Гольф з 5 дверима, – максимально наближений до середнього міського авто, пристосований для навчання контраварійному керуванню. Рекомендуємо для програм “Юніор-Драйв” та “Леді-Драйв”

Volkswagen Golf MK3 GTI Special


3-дверний Хэтчбек Volkswagen Golf III (Фольксваген Гольф 3) Special 1998 року

Справжній гоночний болід – Гольф 3 Special зі спортивним двигуном 1,8 літра – саме те, що потрібно автомобілісту, аби відчути азарт шаленої швидкості при проїзді ґрунтових та асфальтових вправ під наглядом досвідчених інструкторів

Рекомендуємо для Базового та Розширеного курсів а також для спотивної підготовки

Peugeot 406 SE


Peugeot 406 SE седан 1999 року

Солідна, але доволі стрімка машина, дуже добре підійде для опанування габаритної підготовки, контрзміщення, паралельного паркування, та всіх інших вправ Базового та розширеного курсів.

ЗАЗ 1102 Таврія Спортивна (з каркасом безпеки)

Таврія під час змагання з авторалі

Підготовлене спортивне авто, яке чудово підійде для екстремальної підготовки, як на асфальті, так і на ґрунтовому покритті, каркас безпеки, виготовлений згідно нормативних документів, додасть впевненості при натисканні на педаль газу.

Машина буде доступна найближчим часом.

Наш парк постійно поповнюється, ми знаходимося в пошуках кращих машин для наших учнів. Інформація про нові машини Школи буде з’являтися в цьому розділі відразу після того, як вони прибуватимуть до нас.

Догори