Інструктори

Наша гордість – наші професійні досвідчені інструктори

Володимир Окороков – водій з більш ніш 50-річним досвідом, майстер спорту міжнародного класу з автомобільного спорту. Призер та переможець багатьох національних та міжнародних змагань з автомобільного спорту. Тренер з автомобільного спорту.

За своє життя підготував не одне покоління спортсменів, що займали подіум багатьох видів автомобільного спорту, навчив багато водіїв безпечному та впевненому керуванню.

Володимир Окороков у своєму навчальному автомобілі – готовий до занять з новачками

Інструктор-методист, інструктор практичних занять. Інструктор спортивної підготовки

Олег Шпортько – Чемпіон України з картингового спорту. Призер та переможець багатьох національних та міжнародних змагань Діючий тренер з картингу. Суддя з картинг-спорту.

Крім фахової роботи з майбутніми спортсменами, та підготовки автомобілів, картів та баґґі, яких за багато років побудовано та підготовлено чимало, виховує автоспортивну династію – тренує двох синів.

Олег Шпортько з маленькими чемпіонами

Інструктор-методист. Викладач теорії та інструктор практичних занять.
Інструктор спортивної підготовки

Михайло Тонконогий – Голова Профспілки автомобілістів і автоперевізників Дніпропетровщини , володар 1 спортивного розряду з автомобільного спорту, призер етапів Трофею ФАУ з ралі на серійних автомобілях, учасник національних змагань з автомобільного слалому. Суддя з автомобільного спорту, організатор змагань.

Михайло Тонконогий під час гонки (штурман)

Інструктор-методист. Викладач теорії, адміністратор Школи

Марина Лосева – автоспортсмен з чималим досвідом, учасник та призер національних змагань з автомобільного спорту.

Марина – молода та амбітна спортсменка, що постійно вдосконалює себе та свої результати, і готова поділитися тим, що вміє та знає, зі всіма охочими

Марина Лосева під час Національного змагання за ралі

Інструктор-методист, інструктор практичних занять.

Юрій Петерсон – водій з багаторічним стажем, випускник Центру Водійської майстерності ЦК ТСО України. Викладач автомобільної справи, за своє життя змінив багато автомобілів та змагальних трас, нині готовий передати свої знання та досвід нашим учням.

Юрій Петерсон

Інструктор-методист. Викладач теорії та інструктор практичних занять.

Олексій Новіков – викладач мотомайстерності з багаторічним досвідом, учасник та призер національних змагань.

Ще не будучи інструктором за профільною освітою, Олексій присвятив себе підготовці кермувальників двоколісних транспортних засобів. Він родить все від нього залежне, аби по закінченні курсу мотокерування молоді байкери відчували себе впевнено на дорогах та не потрапляли у дорожні трощі.

Олексій Новіков під час змагання з мотомайстерності

Інструктор-методист, викладач теорії, інструктор практичних занять.

Олексій Книш – професійний водій, який з автоспорту обрав для себе найвидовищніший – дрифтинг. Є учасником та призером профільних змагань та фестивалів. Більш відомий як #DriftRacer

Олексій чудово розбирається у автомобільній техніці, власноруч готує та прокачує свій автомобіль, на якому демонструє круті віражі та підіймає стовпи диму. З задоволенням навчить дрифтингу, для цього тільки треба запастися витримкою та резиною 😉

Олексій Книш самотужки готує до видовищного старту свій автомобіль

Інструктор-методист, інструктор практичних занять.

Ігор Майденко – лікар вищої категорії, тактичний медик, має великий досвід роботи в умовах війні, великий практичний досвід надання першої домедичної допомоги, невідкладної медичної допомоги в разі настання позаштатних дорожніх ситуацій з постраждалими. Відзначений багатьма галузевими та вищими державними нагородами

Ігор Майденко

Інструктор з медичної підготовки

По мірі отримання ліцензій інструкторів-методистів, тут будуть з’являтися інші члени нашої команди

Догори