Перший набір – на старт!

Друзі! Приємна новина для всіх!

Вже цієї середи, 16 січня, починаються заняття першої групи за Базовим курсом Контраварійного керування.

Як ми і обіцяли, перші 2 групи навчатимуться зі знижкою 30% від вартості курсу!

Список учнів, які потрапили у перший набір:

Плешаков М.Ю., Рижинков О.В., Олещенко М.В., Дащенко І.В., Критевич Ю.О., Латиш І.В., Войтюк Г.А., Шаткий М.Ю., Фролов Р.В., Березань І.С.

Перше заняття пройде у приміщенні Соборної районої ради (площа Шевченка 7) на 2 поверсі (кімната 230). Почнеться воно о 19-00. До місця проведення заняття необхідно прибути з 18-00 до 18-30, для укладання договорів про навчання, здійснення оплати навчання, знайомства з інструкторами та уточнення графіків проведення теоретичних та практичних занять.

Із собою необхідно мати наступні документи:

  • Паспорт та ІНН + копія всі заповнених сторінок та ІНН (для власників ІД-картки – копія картки з обох боків та додатку до неї)
  • Посвідчення водія + копія з обох боків
  • Свідоцтво про реєстрацію автомобіля, на якому планується відвідувати індивідуальні заняття + копія свідоцтва з обох боків
  • Поліс ОСЦПВ автомобіля + копія (для громадян, які не повинні мати поліс за законом – оригінал + копія документа, що заміняє поліс)
  • Гроші для оплати навчання – 3465 грн

Вже через тиждень після першої, почне заняття друга група. Також за акційною знижковою вартістю! Про початок занять другої групи буде повідомлено додатково.

Також нагадуємо, що записатися на Базовий курс Контраварійного керування можна у розділі “Курси та послуги” на сторінці курсу

З повагою, адміністрація Школи

Перший набір – на старт!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори