Автомобілістам запропонують покермувати в “нетверезому стані” (подробиці)

Незважаючи на те, що патрульна поліція щодня притягає до відповідальності десятки водіїв за їзду в нетверезому стані, як і раніше знаходяться ті, хто сідає за кермо п’яним.

У Дніпрі вирішили провести унікальне тренування, в ході якого автомобілісти зможуть побути трохи “нетверезими”. 31 липня 2019 року в прес-центрі Інформатор Дніпро пройшла прес-конференція, в рамках якої голова профспілки автомобілістів і автоперевізників Дніпра Михайло Тонконогий докладно розповыв про майбутню подію, повідомляє Авто Інформатор.

ЯКА СУТЬ УНІКАЛЬНОГО ЗАХОДУ

«Насправді вживати алкоголь ми не дозволимо і якщо побачимо у кого-то з водіїв ознаки сп’яніння, то усунемо його від тренування і передамо в руки правоохоронців. Відчути себе п’яним дозволять спеціальні окуляри, розроблені американськими вченими, які імітують стан сп’яніння», – розповів Михайло Тонконогий.

За його словами, коли людина одягає ці окуляри, то у нього починається запаморочення, порушується координація рухів і можуть виникати зорові галюцинації. Тобто вони дають можливість відчути себе п’яним, при цьому не вживаючи алкоголь. Такі відчуття виникають через те, що мозок сприймає їх як вид фізичного перенавантаження.

У зв’язку з цим на тренувальному майданчику будуть перебувати медики. Учасника під час заїзду буде супроводжувати досвідчений інструктор, який, у разі форс-мажорної ситуації, зможе перехопити керування автомобілем або зупинити його.

«Завдяки такому експерименту ми хочемо показати водіям, наскільки згубно алкоголь впливає на організм і, тим самим, знизити кількість водіїв, які сідають за кермо п’яними», – уточнив Тонконогий.

Афіша з деталями заходу
Мапа доїзду до нового автодрому Школи
Автомобілістам запропонують покермувати в “нетверезому стані” (подробиці)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори